Vánoční a novoroční otevírací doba

12.12.2018 - 

Pokud požadujete dodání zboží do Vánoc, garantujeme doručení objednávky do 21.12. za předpokladu, že objednáte nejpozději 18.12.2018. Do 21.12. je pak možné objednávky vyzvednout osobně na prodejně. Podrobnosti ohledně otevírací doby naší vzorkové prodejny v předvánočním a novoročním období naleznete ZDE

ZÁKAZNICKÁ KARTA JÁGRTEAMU

01.10.2018 - 

Každý zákazník, který se zaregistruje v našem e-shopu, získává automaticky a zdarma novou zákaznickou kartu JÁGRTEAMU. Společně s touto kartou získává také 10% slevu, kterou můžete uplatnit jak v internetovém obchodě, tak v kamenné prodejně JÁGRTEAMU.Připravujeme také další benefity, které budou již brzy k dispozici!

Brusle True Custom Complete. Hand Made in Canada!

05.09.2018 - 

JÁGRTEAM vám jako výhradní distributor pro Českou republiku přináší novinku na trhu. Oblíbený a unikátní model bruslí TRUE by Scott van Horn, dobře známé i pod názvem VH. Tato brusle je hojně používána hráči NHL a KHL, ale i v dalších profesionálních soutěžích. Velkou výhodou bruslí je, že je vyrobena přesně na míru hráče podle speciálního 3D scanu nohy. Je tak možné brusli dokonale přizpůsobit noze hráče a nabídnout tak maximální pohodlí. Stejně tak je tato brusle brusle maximálně vhodná také pro hráče s atypickým tvarem nohy - vysoký nárt, plochá klenba atd.

Nepřehlédněte!

Vybrané reference