Sportovní textil UNDER ARMOUR v akci!

05.02.2019 - 

Vybrané položky sportovního textilu značky UNDER ARMOUR nyní v nabídce JÁGRTEAMU s atraktivní akční cenou!. Vybírejte rychle - u celé řady položek jsou k dispozici už jen některé velikosti. Nabídka totiž platí jen do vyprodání zásob.

ZÁKAZNICKÁ KARTA JÁGRTEAMU

01.10.2018 - 

Každý zákazník, který se zaregistruje v našem e-shopu, získává automaticky a zdarma novou zákaznickou kartu JÁGRTEAMU. Společně s touto kartou získává také 10% slevu, kterou můžete uplatnit jak v internetovém obchodě, tak v kamenné prodejně JÁGRTEAMU.Připravujeme také další benefity, které budou již brzy k dispozici!

Brusle True Custom Complete. Hand Made in Canada!

05.09.2018 - 

JÁGRTEAM vám jako výhradní distributor pro Českou republiku přináší novinku na trhu. Oblíbený a unikátní model bruslí TRUE by Scott van Horn, dobře známé i pod názvem VH. Tato brusle je hojně používána hráči NHL a KHL, ale i v dalších profesionálních soutěžích. Velkou výhodou bruslí je, že je vyrobena přesně na míru hráče podle speciálního 3D scanu nohy. Je tak možné brusli dokonale přizpůsobit noze hráče a nabídnout tak maximální pohodlí. Stejně tak je tato brusle brusle maximálně vhodná také pro hráče s atypickým tvarem nohy - vysoký nárt, plochá klenba atd.

Nepřehlédněte!

Vybrané reference