JágrTeam Home Page

Nepřehlédněte !

Brusle CCM RIBCOR 2015/2016

10.09.2015 - 

Oblíbená značka RIBCOR, dobře známá z produkce Reeboku, přechází nyní pod křídla CCM. Výsledkem je kompletní inovace celé produktové řady. Nový skelet RIBCOR Elite, tepelně tvarovatelné jádro FlexCore a nová, přepracovaná technologie Advanced Pump - osvědčená vzduchová pumpička pro maximální komfort hráče. Nový atraktivní design brusle navíc doplňuje černý nůž SpeedBlade Black.

Brusle CCM JETSPEED 2015/2016

10.09.2015 - 

Brusle JetSpeed od CCM nahrazují v sortimentu CCM řadu RBZ. Hlavní inovací je kompozitový skelet Rocketframe. Jádro SpeedCore 2 Plus s podporou tepelného tvarování. Nový vícevrstvý jazyk JetProtect pro lepší ochranu při utáhnutí tkaniček. Karbonová podešev se systémem odvětrávání a odvodem vlhkosti. Holder SpeedBlade 4.0 a noži SpeedBlade Hyper-Glide.

Brusle CCM Tacks 2015/2016

10.09.2015 - 

 Brusle CCM TACKS znovu přichází na scénu. Značka TACKS byla po dlohou dobu vlajkovou lodí CCM, než ji v roce 2006 nahradila nová produktová řada VECTOR. Nyní se TACKS vrací - a je lepší a vyspělejší než kdy předtím. Nové jádro CCM Tacks FORMULA T6 Pro core s extra vyztuženou strukturou pro nejvyšší výkon, technologie ATTACK FRAME a nože SPEEDBLADE 4.0 jsou hlavními lákadly vracející se legendy.

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ BRUSLÍ

31.08.2015 - 

Nepropásněte tuto mimořádnou příležitost! Výprodej skladových zásob je v plném proudu  a my vám chceme nabídnout ještě lepší ceny. Nyní máte možnost zakoupit u nás brusle CCM, REEBOK či BAUER za nejlepší ceny na trhu. Objednávejte po internetu nebo navštivte naši vzrorkovou prodejnu v pražských Vršovicích. Není čas váhat - u některých modelů je k dispozici poslední pár!

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ BRUSLÍ I. - brusle CCM

31.08.2015 - 

Nepropásněte tuto mimořádnou příležitost! Výprodej skladových zásob je v plném proudu  a my vám chceme nabídnout ještě lepší ceny. Nyní máte možnost zakoupit u nás brusle od CCM za nejlepší ceny na trhu. Objednávejte po internetu nebo navštivte naši vzrorkovou prodejnu v pražských Vršovicích. Není čas váhat - u některých modelů je k dispozici poslední pár!

Produktové mapy - hráč
Brusle Hokejky Rukavice Přilby Přilby comba Ramena Holeně Lokty Kalhoty
Produktové mapy - brankář
Brusle Hokejky Betony Vesty Vyrážečky Lapačky
Vybrané reference
Rytíři Kladno HC Škoda Plzeň HC Oceláři Třinec

Články 15 z celkového počtu 11